ERZ-V20D751
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D751 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-V20D751
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 750V 7.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ERZ-V20D751.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-V20D751
Številka dela ERZ-V20D751 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 750V 7.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77718 pcs Podatkovni list ERZ-V20D751.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 750V Napetost Varistorja (Min) 675V
Napetost Varistorja (Max) 825V Serija ZNR®
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena ERZV20D751
P7280
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 615V
Največji AC volt 460V Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 420J
natančen opis 750V 7.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 7.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 600pF @ 1kHz