ERZ-VF2M391
PanasonicPanasonic
ERZ-VF2M391 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERZ-VF2M391
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 390V 300A 2SMD JLEAD
Podatkovni listi: ERZ-VF2M391.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERZ-VF2M391
Številka dela ERZ-VF2M391 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 390V 300A 2SMD JLEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115923 pcs Podatkovni list ERZ-VF2M391.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija ZNR®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena ERZVF2M391
P7354TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 320V
Največji AC volt 250V Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 19J
natančen opis 390V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead Tok - napetost 300A