EVM-3WSW80B15
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVM-3WSW80B15
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka TRIMMER 100K OHM 0.15W TOP ADJ
Podatkovni listi: EVM-3WSW80B15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EVM-3WSW80B15
Številka dela EVM-3WSW80B15 Proizvajalec Panasonic
Opis TRIMMER 100K OHM 0.15W TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5035 pcs Podatkovni list EVM-3WSW80B15.pdf
Toleranca ±25% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Serija EVM Odporen material Cermet
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.15W
Število obratov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 100 kOhms 0.15W Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment