EVQ-PPFA25
PanasonicPanasonic
EVQ-PPFA25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVQ-PPFA25
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi: EVQ-PPFA25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EVQ-PPFA25
Številka dela EVQ-PPFA25 Proizvajalec Panasonic
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4964 pcs Podatkovni list EVQ-PPFA25.pdf
Sklop zaključka Gull Wing Preklopi potovanje 0.25mm
Funkcija stikala Off-Mom Serija EVQPP
Pakiranje Tape & Reel (TR) Okvir 6.00mm x 3.50mm
Druga imena EVQPPFA25
P12268STR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Operativna sila 160gf Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 50,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Dust Proof
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti -
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja -
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 2.50mm