EXB-24V302JX
PanasonicPanasonic
EXB-24V302JX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-24V302JX
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0404
Podatkovni listi: 1.EXB-24V302JX.pdf2.EXB-24V302JX.pdf3.EXB-24V302JX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-24V302JX
Številka dela EXB-24V302JX Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0404 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5854995 pcs Podatkovni list 1.EXB-24V302JX.pdf2.EXB-24V302JX.pdf3.EXB-24V302JX.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0404 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 3k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0404 (1010 Metric), Convex Druga imena EXB24V302JX
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 2
Število zatičev 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm)
natančen opis 3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex Vrsta tokokroga Isolated