EXB-2HV132JV
PanasonicPanasonic
EXB-2HV132JV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-2HV132JV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 1.3K OHM 1506
Podatkovni listi: 1.EXB-2HV132JV.pdf2.EXB-2HV132JV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-2HV132JV
Številka dela EXB-2HV132JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 1.3K OHM 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2064956 pcs Podatkovni list 1.EXB-2HV132JV.pdf2.EXB-2HV132JV.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1506 Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1.3k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1506, Convex, Long Side Terminals Druga imena EXB2HV132JV
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
natančen opis 1.3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated