EXB-34V131JV
PanasonicPanasonic
EXB-34V131JV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-34V131JV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 130 OHM 0606
Podatkovni listi: 1.EXB-34V131JV.pdf2.EXB-34V131JV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-34V131JV
Številka dela EXB-34V131JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 130 OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6330829 pcs Podatkovni list 1.EXB-34V131JV.pdf2.EXB-34V131JV.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0606 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 130
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0606, Convex Druga imena EXB34V131JV
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 2
Število zatičev 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
natančen opis 130 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex Vrsta tokokroga Isolated