EXB-38V393JV
PanasonicPanasonic
EXB-38V393JV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-38V393JV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206
Podatkovni listi: 1.EXB-38V393JV.pdf2.EXB-38V393JV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-38V393JV
Številka dela EXB-38V393JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2952381 pcs Podatkovni list 1.EXB-38V393JV.pdf2.EXB-38V393JV.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 39k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Druga imena Y9393DKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
natančen opis 39k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated