EXB-A10P105J
PanasonicPanasonic
EXB-A10P105J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-A10P105J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 1M OHM 2512
Podatkovni listi: EXB-A10P105J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-A10P105J
Številka dela EXB-A10P105J Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 1M OHM 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 563881 pcs Podatkovni list EXB-A10P105J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1M
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Druga imena EXBA10P105J
U7105TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
natančen opis 1M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Bussed