EXB-D10C681J
PanasonicPanasonic
EXB-D10C681J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-D10C681J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 680 OHM 1206
Podatkovni listi: EXB-D10C681J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-D10C681J
Številka dela EXB-D10C681J Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 680 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 910159 pcs Podatkovni list EXB-D10C681J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 680
Moč na element 50mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Druga imena EXBD10C681J
U9681TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 10 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) natančen opis 680 Ohm ±5% 50mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals