EXB-F6V562G
PanasonicPanasonic
EXB-F6V562G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-F6V562G
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 3 RES 5.6K OHM 6SIP
Podatkovni listi: EXB-F6V562G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-F6V562G
Številka dela EXB-F6V562G Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 3 RES 5.6K OHM 6SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5626 pcs Podatkovni list EXB-F6V562G.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 6-SIP Velikost / dimenzija 0.586" L x 0.100" W (14.88mm x 2.54mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 5.6k
Moč na element 200mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SIP Druga imena EXBF6V562G
Q2562
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 3
Število zatičev 6 Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm) natančen opis 5.6k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 6-SIP