EXB-H5E331J
PanasonicPanasonic
EXB-H5E331J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-H5E331J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 330 OHM 5SSIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-H5E331J
Številka dela EXB-H5E331J Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 330 OHM 5SSIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156763 pcs Podatkovni list
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 5-SIP Velikost / dimenzija 0.279" L x 0.087" W (7.08mm x 2.20mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 330
Moč na element 62.5mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 5-SSIP Druga imena EXB-H5E331
EXBH5E331
R1331
R1331CT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 5 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.106" (2.69mm) natančen opis 330 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 5-SSIP