EXB-H6E471J
PanasonicPanasonic
EXB-H6E471J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-H6E471J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 5 RES 470 OHM 6SSIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-H6E471J
Številka dela EXB-H6E471J Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 5 RES 470 OHM 6SSIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5006 pcs Podatkovni list
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 6-SIP Velikost / dimenzija 0.329" L x 0.087" W (8.35mm x 2.20mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 470
Moč na element 62.5mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-SSIP Druga imena EXB-H6E471
EXBH6E471
R5471
R5471CT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 5
Število zatičev 6 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.106" (2.69mm) natančen opis 470 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 6-SSIP