EXB-Q16P334J
PanasonicPanasonic
EXB-Q16P334J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-Q16P334J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 15 RES 330K OHM 1506
Podatkovni listi: 1.EXB-Q16P334J.pdf2.EXB-Q16P334J.pdf3.EXB-Q16P334J.pdf4.EXB-Q16P334J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-Q16P334J
Številka dela EXB-Q16P334J Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 15 RES 330K OHM 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1506 Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 330k
Moč na element 25mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1506, Convex, Long Side Terminals Druga imena EXBQ16P334J
U6334TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 15
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
natančen opis 330k Ohm ±5% 25mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Bussed