EXB-V4V182JV
PanasonicPanasonic
EXB-V4V182JV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-V4V182JV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 1.8K OHM 0606
Podatkovni listi: 1.EXB-V4V182JV.pdf2.EXB-V4V182JV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-V4V182JV
Številka dela EXB-V4V182JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 1.8K OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4606642 pcs Podatkovni list 1.EXB-V4V182JV.pdf2.EXB-V4V182JV.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0606 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1.8k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0606, Concave Druga imena EXB-V4V182J
EXBV4V182J
EXBV4V182JV
Y2182TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 2
Število zatičev 4 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 1.8k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave