EXC-CET101U
PanasonicPanasonic
EXC-CET101U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXC-CET101U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FILTER LC(T) 100PF 135MHZ SMD
Podatkovni listi: EXC-CET101U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EXC-CET101U
Številka dela EXC-CET101U Proizvajalec Panasonic
Opis FILTER LC(T) 100PF 135MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5958 pcs Podatkovni list EXC-CET101U.pdf
Napetost - ocenjena 50V Vrednosti C = 100pF
Tip Low Pass Tehnologija LC (T-Type)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.071" W (4.50mm x 1.80mm) Serija EXCCET
Odpornost - Kanal (Ohm) 0.05 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1807 (4518 Metric), 3 PC Pad Druga imena P9827
P9827CT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.118" (3.00mm)
Filtriranje 3rd Zaščita pred ESD No
natančen opis LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 100pF 2A 1807 (4518 Metric), 3 PC Pad Tok 2A
Frekvenca Center / Cutoff 135MHz (Cutoff) Znižanje vrednosti 25dB @ 300MHz ~ 450MHz