EYG-A121805F
PanasonicPanasonic
EYG-A121805F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EYG-A121805F
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Podatkovni listi: 1.EYG-A121805F.pdf2.EYG-A121805F.pdf3.EYG-A121805F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EYG-A121805F
Številka dela EYG-A121805F Proizvajalec Panasonic
Opis THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3693 pcs Podatkovni list 1.EYG-A121805F.pdf2.EYG-A121805F.pdf3.EYG-A121805F.pdf
Uporaba In-Plane Heat Transfer Tip Graphite-Pad, Sheet
Debelina 0.0020" (0.051mm) Termična odpornost -
Toplotna prevodnost 1300 W/m-K Oblika Rectangular
Serija PGS Okvir 180.00mm x 115.00mm
Druga imena EYGA121805F
P19032
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Graphite Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side