EYG-A121807DM
PanasonicPanasonic
EYG-A121807DM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EYG-A121807DM
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Podatkovni listi: 1.EYG-A121807DM.pdf2.EYG-A121807DM.pdf3.EYG-A121807DM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EYG-A121807DM
Številka dela EYG-A121807DM Proizvajalec Panasonic
Opis THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4069 pcs Podatkovni list 1.EYG-A121807DM.pdf2.EYG-A121807DM.pdf3.EYG-A121807DM.pdf
Uporaba In-Plane Heat Transfer Tip Graphite-Pad, Sheet
Debelina 0.0028" (0.070mm) Termična odpornost -
Toplotna prevodnost 1000 W/m-K Oblika Rectangular
Serija PGS Okvir 180.00mm x 115.00mm
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Graphite
natančen opis Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side Barva Gray