EYG-T3535A15A
PanasonicPanasonic
EYG-T3535A15A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EYG-T3535A15A
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka THERM PAD 35MMX35MM W/ADH BLACK
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EYG-T3535A15A
Številka dela EYG-T3535A15A Proizvajalec Panasonic
Opis THERM PAD 35MMX35MM W/ADH BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Uporaba Through-Plane Heat Transfer Tip Pad, Sheet
Debelina 0.0591" (1.500mm) Termična odpornost 1.56°C/W
Toplotna prevodnost 13 W/m-K Oblika Square
Serija Graphite-PAD Okvir 35.00mm x 35.00mm
Druga imena EYGT3535A15A
P121366
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Graphite Resin Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Thermal Pad Black 35.00mm x 35.00mm Square Adhesive - Both Sides