EZA-NPE101M
PanasonicPanasonic
EZA-NPE101M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EZA-NPE101M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ARRAY 100PF 25V E 2512
Podatkovni listi: EZA-NPE101M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EZA-NPE101M
Številka dela EZA-NPE101M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ARRAY 100PF 25V E 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5728 pcs Podatkovni list EZA-NPE101M.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient E Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serija EZA-NP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6431 Metric), Concave
Druga imena EZANPE101M
PCN1002TR
Število kondenzatorjev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Dielektrični material Ceramic natančen opis 100pF Bussed Capacitor 8 Array 25V E 2512 (6431 Metric), Concave
Vrsta tokokroga Bussed Zmogljivost 100pF