EZJ-PZV6R8JA
PanasonicPanasonic
EZJ-PZV6R8JA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EZJ-PZV6R8JA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 6.8V 5A 0201
Podatkovni listi: EZJ-PZV6R8JA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EZJ-PZV6R8JA
Številka dela EZJ-PZV6R8JA Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 6.8V 5A 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 545018 pcs Podatkovni list EZJ-PZV6R8JA.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 6.8V Serija -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena P15068DKR delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 3.7V
Energija - natančen opis 6.8V 5A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric)
Tok - napetost 5A Zmogljivost @ Pogostost 180pF @ 1MHz