EZJ-Z1V270EA
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EZJ-Z1V270EA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EZJ-Z1V270EA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka VARISTOR 27V 20A 0603
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EZJ-Z1V270EA
Številka dela EZJ-Z1V270EA Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis VARISTOR 27V 20A 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost Varistorja (Typ) - Napetost Varistorja (Max) 27V
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Druga imena EZJZ1V270EA
P14189TR
Usmerjenost 1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število pristanišč 16VDC Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže -
Največji AC volt - Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Številka izdelka proizvajalca EZJ-Z1V270EA Energija 20A
Opis VARISTOR 27V 20A 0603 Tok - napetost -
Zmogljivost @ Pogostost 85pF @ 1MHz