HC1-HP-DC24V
PanasonicPanasonic
HC1-HP-DC24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HC1-HP-DC24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Podatkovni listi: HC1-HP-DC24V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HC1-HP-DC24V
Številka dela HC1-HP-DC24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4049 pcs Podatkovni list HC1-HP-DC24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC - Max
Serija HC Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-1909
HC1-HP-DC24V-ND
delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 650 Ohms Moč tuljave 900 mW
Tok tekočine 37.0mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HC1-HP-DC24V-F
HC1-HP-DC24V-F
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V