HC2-H-AC12V-F
PanasonicPanasonic
HC2-H-AC12V-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HC2-H-AC12V-F
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
Podatkovni listi: HC2-H-AC12V-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HC2-H-AC12V-F
Številka dela HC2-H-AC12V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7852 pcs Podatkovni list HC2-H-AC12V-F.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VAC Izklop napetosti (min) 3.6 VAC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC - Max
Serija HC Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -50°C ~ 70°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 7A
Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 12VAC Vrsta tuljave Non Latching
Moč tuljave 1.2 VA Tok tekočine 100mA