HC3-HTM-DC12V
PanasonicPanasonic
HC3-HTM-DC12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HC3-HTM-DC12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V
Podatkovni listi: HC3-HTM-DC12V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HC3-HTM-DC12V
Številka dela HC3-HTM-DC12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4218 pcs Podatkovni list HC3-HTM-DC12V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC - Max
Serija HC Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -50°C ~ 70°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Chassis Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 7A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 160 Ohms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 75.0mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HC3-HTM-DC6V-F
HC3-HTM-DC6V-F
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GENERAL PURPOSE 3PDT 7A 6V
Na zalogi: 7916 pcs
Prenesi: HC3-HTM-DC6V-F.pdf
RFQ
HC3-HTM-DC12V-F
HC3-HTM-DC12V-F
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V