HC4-HTM-DC110V
PanasonicPanasonic
HC4-HTM-DC110V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HC4-HTM-DC110V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Podatkovni listi: HC4-HTM-DC110V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HC4-HTM-DC110V
Številka dela HC4-HTM-DC110V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7184 pcs Podatkovni list HC4-HTM-DC110V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 88 VDC Izklop napetosti (min) 11 VDC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC - Max
Serija HC Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-5293
HC4-HTM-DC110V-ND
delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Chassis Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 110VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 10 kOhms Moč tuljave 1 W
Tok tekočine 10.0mA