HE1AN-P-DC12V
PanasonicPanasonic
HE1AN-P-DC12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HE1AN-P-DC12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Podatkovni listi: HE1AN-P-DC12V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HE1AN-P-DC12V
Številka dela HE1AN-P-DC12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5115 pcs Podatkovni list HE1AN-P-DC12V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 8.4 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 277VAC, 30VDC - Max
Serija HE Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-1643
HE1ANPDC12V
delovna temperatura -50°C ~ 55°C
Čas delovanja 30ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 30A
Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 75 Ohms Moč tuljave 1.92 W
Tok tekočine 160mA