HL1-H-DC24V-F
PanasonicPanasonic
HL1-H-DC24V-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HL1-H-DC24V-F
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V
Podatkovni listi: HL1-H-DC24V-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HL1-H-DC24V-F
Številka dela HL1-H-DC24V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8893 pcs Podatkovni list HL1-H-DC24V-F.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 125VAC - Nom
Serija HL Čas izdaje 25ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-2792
HL1HDC24VF
delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 25ms Tip montaže Socketable
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 15A Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 650 Ohms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 37.0mA