HL1-HP-DC12V
PanasonicPanasonic
HL1-HP-DC12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HL1-HP-DC12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V
Podatkovni listi: HL1-HP-DC12V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HL1-HP-DC12V
Številka dela HL1-HP-DC12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4457 pcs Podatkovni list HL1-HP-DC12V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 125VAC - Nom
Serija HL Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -50°C ~ 70°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 15A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 160 Ohms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 75.0mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HL1-HP-DC12V-F
HL1-HP-DC12V-F
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V
Na zalogi: 8518 pcs
Prenesi: HL1-HP-DC12V-F.pdf
RFQ
HL1-HP-DC24V-F
HL1-HP-DC24V-F
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V
Na zalogi: 9417 pcs
Prenesi: HL1-HP-DC24V-F.pdf
RFQ
HL1-HP-DC110V
HL1-HP-DC110V
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 110V
Prenesi: HL1-HP-DC110V.pdf
HL1-HP-DC12V-TV
HL1-HP-DC12V-TV