HL1-HTM-AC12V-F
PanasonicPanasonic
HL1-HTM-AC12V-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HL1-HTM-AC12V-F
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V
Podatkovni listi: HL1-HTM-AC12V-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HL1-HTM-AC12V-F
Številka dela HL1-HTM-AC12V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8506 pcs Podatkovni list HL1-HTM-AC12V-F.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VAC Izklop napetosti (min) 3.6 VAC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 125VAC - Nom
Serija HL Čas izdaje 25ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-4016-5
HL1-HTM-AC12V-F-ND
HL1HTMAC12VF
delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 25ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 15A Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 12VAC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave 1.2 VA
Tok tekočine 100mA