HP3-AC240V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HP3-AC240V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V
Podatkovni listi: HP3-AC240V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HP3-AC240V
Številka dela HP3-AC240V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5541 pcs Podatkovni list HP3-AC240V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 192 VAC Izklop napetosti (min) 72 VAC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 250VAC - Nom
Serija HP Čas izdaje 30ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -50°C ~ 40°C Čas delovanja 30ms
Tip montaže Socketable Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 240VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 240VAC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave 3.3 VA
Tok tekočine 13.9mA