JE1XN-DC12V-H
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JE1XN-DC12V-H
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Podatkovni listi: JE1XN-DC12V-H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JE1XN-DC12V-H
Številka dela JE1XN-DC12V-H Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5607 pcs Podatkovni list JE1XN-DC12V-H.pdf
Vklopite napetost (maks.) 8.4 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max
Serija JE-X Čas izdaje 2ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-1931
JE1XN-DC12V-H-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Flux Protection
natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 360 Ohms Moč tuljave 400 mW
Tok tekočine 33.3mA