JK1APF-12V
PanasonicPanasonic
JK1APF-12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JK1APF-12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
Podatkovni listi: JK1APF-12V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JK1APF-12V
Številka dela JK1APF-12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5662 pcs Podatkovni list JK1APF-12V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) 0.6 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 110VDC - Max
Serija JK Čas izdaje 2ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Čas delovanja 4ms
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Sealed - Flux Protection natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 8A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 720 Ohms
Moč tuljave 200 mW Tok tekočine 17.0mA