JTV1S-PA-24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTV1S-PA-24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Podatkovni listi: JTV1S-PA-24V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTV1S-PA-24V
Številka dela JTV1S-PA-24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38460 pcs Podatkovni list JTV1S-PA-24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 277VAC - Max
Serija JT-V Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-6200
JTV1S-PA-24V-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 20A
Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 576 Ohms Moč tuljave 1 W
Tok tekočine 41.7mA