JW1AFSN-DC12V
PanasonicPanasonic
JW1AFSN-DC12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JW1AFSN-DC12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Podatkovni listi: JW1AFSN-DC12V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JW1AFSN-DC12V
Številka dela JW1AFSN-DC12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5131 pcs Podatkovni list JW1AFSN-DC12V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 8.4 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max
Serija JW Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tray
Druga imena 255-1120
JW1AFEN-DC12V
JW1AFSNDC12V
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 270 Ohms Moč tuljave 530 mW
Tok tekočine 44.0mA