JW2ASN-DC18V
PanasonicPanasonic
JW2ASN-DC18V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JW2ASN-DC18V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 18V
Podatkovni listi: JW2ASN-DC18V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JW2ASN-DC18V
Številka dela JW2ASN-DC18V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 18V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40087 pcs Podatkovni list JW2ASN-DC18V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 12.6 VDC Izklop napetosti (min) 1.8 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max
Serija JW Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tray
delovna temperatura -40°C ~ 60°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 18VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A)
Napetost tuljave 18VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 611 Ohms Moč tuljave 530 mW
Tok tekočine 29.0mA