LC2H-F-FV-30
PanasonicPanasonic
LC2H-F-FV-30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LC2H-F-FV-30
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
Podatkovni listi: LC2H-F-FV-30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LC2H-F-FV-30
Številka dela LC2H-F-FV-30 Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1179 pcs Podatkovni list LC2H-F-FV-30.pdf
Utež - Napetost - oskrba None Required (Battery Included)
Tip Totalizer Oblika časa -
Sklop zaključka Screw Terminal Serija LC2H
Ponastaviti External, Front Panel Mere izreza plošče Rectangular - 45.00mm x 22.20mm
Vrsta izhoda - Druga imena 1110-2480
LC2H-F-FV-30-ND
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Način delovanja Up
Število znakov na vrstico 8 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Voltage
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Vrsta zaslona LCD - Black Characters
Znaki prikaza - višina 0.343" (8.70mm) Count Rate 30Hz