LNJ03004BLD1
PanasonicPanasonic
LNJ03004BLD1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNJ03004BLD1
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka LED WARM WHITE 2700K 82CRI 1212
Podatkovni listi: 1.LNJ03004BLD1.pdf2.LNJ03004BLD1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNJ03004BLD1
Številka dela LNJ03004BLD1 Proizvajalec Panasonic
Opis LED WARM WHITE 2700K 82CRI 1212 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328967 pcs Podatkovni list 1.LNJ03004BLD1.pdf2.LNJ03004BLD1.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.95V Kotni kot -
Toplotna odpornost paketa 25°C/W Paket naprave za dobavitelja 3230
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1212 (3030 Metric)
Druga imena P16844TR Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lumens / Watt @ Current - Test 136 lm/W
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Flux @ 85 ° C, Tok - Test - Flux @ 25 ° C, Tok - Test 24 lm (20 lm ~ 28 lm)
natančen opis LED Lighting - White, Warm 2700K 2.95V 60mA 1212 (3030 Metric) Tok - preskus 60mA
Tok - maks 120mA Barva White, Warm