M9RZ90SV4LGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M9RZ90SV4LGA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Podatkovni listi: M9RZ90SV4LGA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 371 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M9RZ90SV4LGA
Številka dela M9RZ90SV4LGA Proizvajalec Panasonic
Opis MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS