P-11AAH/A7
PanasonicPanasonic
P-11AAH/A7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P-11AAH/A7
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka BATTERY NICAD 1.2V 110MAH 1/3 AA
Podatkovni listi: P-11AAH/A7.pdf
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
  • Sporočilo
Specifikacije P-11AAH/A7
Številka dela P-11AAH/A7 Proizvajalec Panasonic
Opis BATTERY NICAD 1.2V 110MAH 1/3 AA Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 4852 pcs Podatkovni list P-11AAH/A7.pdf
Utež 6.8g Napetost - ocenjena 1.2V
Sklop zaključka Flat Top (Non-Extending) Standardni čas polnjenja 16Hrs
Standardni polnilni tok 11mA Velikost / dimenzija 0.57" Dia x 0.69" H (14.5mm x 17.5mm)
Informacije o odpremi - Serija P-11AAH
Druga imena NR-1/3AA-F1
P-11AA
P-11AAH
P-11AAH/FT
P109
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Hitrost razelektritve 22mA natančen opis 1/3 AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 110mAh