P-50AAH/A7B
PanasonicPanasonic
P-50AAH/A7B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P-50AAH/A7B
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka BATTERY NICAD 1.2V 500MAH AA
Podatkovni listi: P-50AAH/A7B.pdf
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
  • Sporočilo
Specifikacije P-50AAH/A7B
Številka dela P-50AAH/A7B Proizvajalec Panasonic
Opis BATTERY NICAD 1.2V 500MAH AA Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 5319 pcs Podatkovni list P-50AAH/A7B.pdf
Utež 20.87g Napetost - ocenjena 1.2V
Sklop zaključka Solder Tab Standardni čas polnjenja 16Hrs
Standardni polnilni tok 50mA Velikost / dimenzija -
Informacije o odpremi - Serija P-50AA
Druga imena P161T
P50AAHA7B
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Hitrost razelektritve 100mA natančen opis AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 500mAh