PM4HM-H-AC240VSW
PanasonicPanasonic
PM4HM-H-AC240VSW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM4HM-H-AC240VSW
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V
Podatkovni listi: PM4HM-H-AC240VSW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM4HM-H-AC240VSW
Številka dela PM4HM-H-AC240VSW Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1658 pcs Podatkovni list PM4HM-H-AC240VSW.pdf
Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC Metoda začetka časa Input Voltage
Metoda prilagoditve časa Hand Dial Sklop zaključka Screw Terminal
Serija PM4H Vrsta releja Mechanical Relay
Druga imena 1110-3414 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Programmable (Multi-Function)
natančen opis Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.1 Sec ~ 500 Hrs Delay 5A @ 250VAC Panel Mount Čas zamude 0.1 Sec ~ 500 Hrs
Kontaktna ocena @ Napetost 5A @ 250VAC Circuit SPDT (1 Form C)