RT-610-10G-C5
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT-610-10G-C5
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN
Podatkovni listi: RT-610-10G-C5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT-610-10G-C5
Številka dela RT-610-10G-C5 Proizvajalec Panasonic
Opis SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4438 pcs Podatkovni list RT-610-10G-C5.pdf
Napetost - oskrba 12 V ~ 24 V Serija RT-610
Metoda zaznavanja Through-Beam Razdalja zaznavanja 0.394" (10mm)
Odzivni čas 100µs Izhodna konfiguracija Light-On/Dark-On
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izvor svetlobe Green LED Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP62 Metoda povezave Cable
Dolžina kabla 39.4" (1000.00mm) Vrsta prilagajanja Adjustable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RT-65A
RT-65A
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 66W
Na zalogi: 5248 pcs
Prenesi: RT-65A.pdf
RFQ
RT-610-10G
RT-610-10G
Proizvajalci: Panasonic
Opis: SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN