S1DXM-A2C60M-DC12V
PanasonicPanasonic
S1DXM-A2C60M-DC12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1DXM-A2C60M-DC12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY TIME DELAY 60MIN 7A 250V
Podatkovni listi: S1DXM-A2C60M-DC12V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1DXM-A2C60M-DC12V
Številka dela S1DXM-A2C60M-DC12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TIME DELAY 60MIN 7A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2899 pcs Podatkovni list S1DXM-A2C60M-DC12V.pdf
Napetost - oskrba 12VDC Metoda začetka časa Input Voltage
Metoda prilagoditve časa Hand Dial Sklop zaključka Plug In
Serija S1DXM Vrsta releja Mechanical Relay
Druga imena 1110-2517
S1DXM-A2C60M-DC12V-ND
Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija On-Delay
natančen opis On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.5 Sec ~ 60 Min Delay 7A @ 250VAC Socketable Čas zamude 0.5 Sec ~ 60 Min
Kontaktna ocena @ Napetost 7A @ 250VAC Circuit DPDT (2 Form C)