S1DXM-M4C30M-AC240V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1DXM-M4C30M-AC240V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V
Podatkovni listi: S1DXM-M4C30M-AC240V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1DXM-M4C30M-AC240V
Številka dela S1DXM-M4C30M-AC240V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2158 pcs Podatkovni list S1DXM-M4C30M-AC240V.pdf
Napetost - oskrba 220 ~ 240VAC Metoda začetka časa Input Voltage
Metoda prilagoditve časa Hand Dial Sklop zaključka Plug In
Serija S1DXM Vrsta releja Mechanical Relay
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Programmable (Multi-Function) natančen opis Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay 4PDT (4 Form C) 0.2 Sec ~ 30 Min Delay 5A @ 250VAC Socketable
Čas zamude 0.2 Sec ~ 30 Min Kontaktna ocena @ Napetost 5A @ 250VAC