SF2B-A40-N
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF2B-A40-N
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka LITE CURTAIN ARM/FT NPN 1592MM
Podatkovni listi: SF2B-A40-N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 46 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 46 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF2B-A40-N
Številka dela SF2B-A40-N Proizvajalec Panasonic
Opis LITE CURTAIN ARM/FT NPN 1592MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46 pcs Podatkovni list SF2B-A40-N.pdf
Napetost - oskrba 24VDC Serija SF2B
Zaščitna višina 1592mm Zaščita Arm/Foot
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.2m ~ 13.0m
Število žarkov 40 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti -
Zmožnost zaznavanja 47mm Zračna višina 40mm