SF2C-H20-N
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF2C-H20-N
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka LIGHT CURTAIN 20BEAM 400MM 24VDC
Podatkovni listi: SF2C-H20-N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 92 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 92 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF2C-H20-N
Številka dela SF2C-H20-N Proizvajalec Panasonic
Opis LIGHT CURTAIN 20BEAM 400MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92 pcs Podatkovni list SF2C-H20-N.pdf
Napetost - oskrba 24VDC Serija SF2C
Zaščitna višina 400mm Zaščita Hand
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.1m ~ 3.0m
Število žarkov 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Zmožnost zaznavanja 25mm Zračna višina 20mm