SF4B-A24CA-J05
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF4B-A24CA-J05
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka TYPE4 SFTY LGHT CRTN AT 983MM QD
Podatkovni listi: 1.SF4B-A24CA-J05.pdf2.SF4B-A24CA-J05.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 57 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF4B-A24CA-J05
Številka dela SF4B-A24CA-J05 Proizvajalec Panasonic
Opis TYPE4 SFTY LGHT CRTN AT 983MM QD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57 pcs Podatkovni list 1.SF4B-A24CA-J05.pdf2.SF4B-A24CA-J05.pdf
Napetost - oskrba 24VDC Serija SF4B-C
Zaščitna višina 983mm Zaščita Arm/Foot
Druga imena SF4BA24CAJ05 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.3m ~ 7.0m Število žarkov 24
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Lastnosti Blanking, Muting Function Zmožnost zaznavanja 45mm
Zračna višina 40mm