SFS2-L-DC12V-D
PanasonicPanasonic
SFS2-L-DC12V-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFS2-L-DC12V-D
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY SAFETY 4PST 6A 12V
Podatkovni listi: SFS2-L-DC12V-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFS2-L-DC12V-D
Številka dela SFS2-L-DC12V-D Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY SAFETY 4PST 6A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5380 pcs Podatkovni list SFS2-L-DC12V-D.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max
Serija SFS Čas izdaje 20ms
Vrsta releja Safety Pakiranje Bulk
Druga imena 255-5348
SFS2-L-DC12V-D-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Diode, LED Indicator
natančen opis Safety Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 6A
Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktni obrazec 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 400 Ohms Moč tuljave 360 mW
Tok tekočine 30.0mA