SFS3-L-DC48V-D
PanasonicPanasonic
SFS3-L-DC48V-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFS3-L-DC48V-D
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY SAFETY 4PST 6A 48V
Podatkovni listi: SFS3-L-DC48V-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFS3-L-DC48V-D
Številka dela SFS3-L-DC48V-D Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY SAFETY 4PST 6A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4241 pcs Podatkovni list SFS3-L-DC48V-D.pdf
Vklopite napetost (maks.) 36 VDC Izklop napetosti (min) 4.8 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max
Serija SFS Čas izdaje 20ms
Vrsta releja Safety Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Diode, LED Indicator natančen opis Safety Relay 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B) 48VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 6A Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktni obrazec 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B) Napetost tuljave 48VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 6.4 kOhms
Moč tuljave 360 mW Tok tekočine 7.5mA